در حال بارگیری

سوالات مربوط به اولین تماس

برخی سوالات مطرح شده توسط دیگر مشتریان در اولین ارتباط

سیستم مدیریت منابع سازمانی قو، به صورت ابری نیز ارائه می‌گردد و این یعنی کاهش 60 درصدی هزینه تجهیزات مورد نیاز. از سویی دیگر بسیاری از روندهای کاری در انواع سازمان ها و کسب و کارها، مشترک هستند که این مهم، موجب عدم نیاز به بومی سازی و تغییرات در قو است و این یعنی باز هم کاهش هزینه ها. اگر تعداد کاربران محدودی دارید و منابع محدودی را مدیریت می‌نمائید، راهکار ابری قو به همراه پشتیبانی با تیکت، پیشنهادی بسیار مناسب شما است. همچنین، همکاران واحد تجارت، همیشه پیشنهادهای متنوع و جذابی برای شما دارند. کافی است با استفاده از تکمیل فرم فوق، این ارتباط را فراهم نمائید.

شکست در پیاده سازی یک سیستم مدیریت منابع سازمانی، به معنای افزایش پیچیدگی روند مدیریت منابع و همچنین ثابت ماندن و حتی کاهش بهره‌بری است. تکنیک های مختلفی در پیاده سازی سیستم مدیریت منابع سازمانی قو وجود دارد که به تفصیل در بخش “نقشه راه همکاری” ذکر گردیده است. اصولی ترین روش ما برای کنترل و جلوگیری از شکست، تهیه نقشه راه بلند مدت و اجرای مرحله به مرحله است. در این تکنیک شما در هر مرحله گزارش ترقی تجاری و کسب و کار دریافت خواهید کرد تا مطمئن باشید که حضور یک قو در میان سازمان شما، مفید و کارا است.

قطعا فقط با نصب یک نرم افزار امکان گسترش و بهبود کسب و کار وجود ندارد. تیم پیاده سازی “سیستم مدیریت منابع سازمانی قو” متشکل از مهندسین صنایع و مدیران سیستم است که تجربه لازم در مدیریت فرآیند و همچنین دانش مدیریت سازمانی را دارند. این تیم، با بررسی سازمان/کسب و کار شما و با توجه به شناخت کافی از قو، نقشه راهی را در قالب پروپزال تک صفحه‌ای حاضر کرده و به شما تقدیم می‌کنند. طبق این نقشه راه، شما از زمان پیاده سازی شدن هر بخش (که خود شامل فرآیندهای نصب نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترویج فرهنگ کاری قو و در نهایت بازخورد است ) مطلع خواهید بود.

این مهم، تماماً برمبنای Best Practice های پیاده سازی یک سیستم ERP در شاخه صنعت و کسب و کار شما که در دنیا مطرح است، خواهد بود.

همیشه مهمترین دغدغه یک مجموعه که سال ها از سیستم های مختلف استفاده کرده است، رویه مدیریت اطلاعات سیستم های قدیمی است. نگهداری های هزینه بر، عدم پشتیبانی شرکت های نرم افزاری برای نرم افزارهای قدیمی و بعضاً از دست رفتن تمام اطلاعات، مشکلاتی است که همیشه چالش برانگیز هستند.

در فرآیند پیاده سازی قو، مهاجرت داده ها از سیستم ها و منابع مختلف، در 7 مرحله مجزا صورت خواهد گرفت. البته برخی اطلاعات در این روند، به صورت تجمیع شده و بدون جزئیات منتقل خواهند شد ( مثلا در اطلاعات حسابداری، فقط تراز های سالانه مطابق دفاتر منتقل خواهند شد ).

به این مهاجرت به چشم یک خانه تکانی نگاه کنید. بسیاری از اطلاعات قدیمی قابل حذف و چشم پوشی هستند. برخی از اطلاعات و ریز حساب ها نیز از چشم دور مانده اند. همه ی این ها را با کمک تیم پشتیبانی قو به راحتی انجام دهید.

آموزش کار با سیستم های جدید، نیازمند وقت و تلاش بسیار است. در کسب و کارهایی که کارشناس مربوطه حاضر نیست، خدمت پشتیبانی طلایی و برلیان ارائه می‌گردد. در این خدمت، تمام کاربران می‌توانند به وسیله تماس تلفنی و یا درخواست حضور کارشناس، مشکلات و سوالات خود را مطرح کنند. حضور یک مدیر و کارشناس IT به شما این امکان را می‌دهد تا بسیاری از وظایف مربوط به آموزش و رفع اشکال کاربران سریعتر انجام گیرد. همچنین نیاز به تهیه بسته پشتیبانی ارزان تری خواهد بود.